Czasowo zawieszona działalność referatu Ewidencji Kierowców

0
309

Urząd Miasta Słupsk informuje, że w skutek pandemii zawieszona została czasowo działalność referatu Ewidencji Kierowców.

Wszystkie sprawy związane z meldunkami i prawami jazdy, na ten moment, nie będą bezpośrednio prowadzone z uwagi na nieobecność pracowników tych referatów – do odwołania. Kiedy tylko będzie można na nowo uruchomić pracę wspomnianych referatów, natychmiast powiadomimy Państwa i mieszkańców.

Wnioski/formularze/pisma można kierować elektronicznie lub wrzucając do skrzynki podawczej znajdującej się na parterze budynku ratusza – te wnioski będą gromadzone, rejestrowane,  a po powrocie do pracy pracowników Referatu Ewidencji Ludności i Referatu Ewidencji Kierowców będą rozpatrywane zgodnie z kolejnością wpływu.

Ratusz pozostaje otwarty dla interesantów, zmianie ulegną godziny funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Słupsku – od dnia 15 marca 2021 roku Urząd Miejski w Słupsku od poniedziałku do piątku czynny będzie od godz.7.30 do godz.15.30*.

Powyższe dotyczy budynków zlokalizowanych przy :
– pl. Zwycięstwa 1 oraz pl. Zwycięstwa 3,
– ul. Niedziałkowskiego 6 ( Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej)
– ul. Tuwima 34, 3 piętro -Aktywator, Dom Startupów (Kamienica Otto Freundlicha)

Dodatkowo, aby nie dopuścić do sytuacji, w której w przypadku zakażenia pracownika danego wydziału kwarantanną zostaje objęty cały wydział, co powoduje trudności w realizacji obowiązków oraz niemożność załatwiania spraw mieszkańców, pracownicy ratusza od 9 marca br. zostaną podzieleni na dwie grupy.

Połowa stanu etatowego będzie pracowała przez kilka dni stacjonarnie, druga połowa zdalnie; po tych dniach nastąpi zmiana – osoby pracujące zdalnie wracają do ratusza, a pracujące stacjonarnie udadzą się na pracę zdalną.

Dzięki temu, w razie zakażenia koronawirusem, tylko połowa wydziału zostanie objęta kwarantanną, co pozwoli na kontynuowanie działań samorządu, a interesantom na załatwianie spraw.

Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość i cierpliwość;  planowane zmiany mają na celu ciągłość funkcjonowania ratusza w dobie pandemii. Dodatkowo, cały czas w naszym urzędzie znajduje się skrzynka podawcza ( wysoki parter, blisko pok nr 8), gdzie można wrzucać pisma/wnioski/formularze, które są gromadzone, rejestrowane i rozpatrywane . WAŻNE – prosimy wpisać nr kontaktowy, by urzędnik mógł zadzwonić w przypadku konieczności np. uzupełniania dokumentów czy załatwienia sprawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj