Słupska Szkolna Liga Judo

0
345

 

W dniu 8.09.2021 odbył się czwarty Turniej w ramach Słupskiej Szkolnej Ligi Judo. Zawody te były finałowym turniejem ,który odbywał się w roku szkolnym 2020/21.

Zawodnicy przez cały rok doskonalili swoje umiejętności ,by w końcowym turniej zaprezentować się jak najlepiej. Pokazali efektowne rzuty, podcięcia oraz akcje w parterze.

Najlepsi zawodnicy wyróżnieni zostali medalami a najlepsze szkoły otrzymały pamiątkowe puchary.

Organizatorem Turnieju był TS Judo Gryf Słupsk, a zawody wspiera Urząd Miejski w Słupsku oraz Firma Przetwórstwo Rybne Łosoś.

Wyniki dziewcząt:

– waga 36kg –

1.Grzywnowicz Hanna SP 5 Bytów – 4pkt

2.Mazurczak Sara SP Wrzeście – 2pkt

3.Krugła Lena SP Łupawa – 0pkt

– waga 40kg –

1.Anderman Maja SP Smołdzino – 4pkt

2.Kawałek Iga SP 10 Słupsk – 2pkt

3.Porębska Aleksandra SP 10 Słupsk – 0pkt

– waga 43kg –

1.Pacewicz Anna SP Kobylnica – 3pkt

2.Kobierowska Ola SP 5 Bytów – 0pkt

-waga 52kg –

1.Harbaszonek Hanna SP Pomysk Wielki – 4pkt

2.Goszkowska Julia SP 8 Słupsk – 2pkt

3.Szapiel Julia SP 10 Słupsk – 0pkt

– waga 57kg –

1.Miszkurka Natalia SP Kończewo – 4pkt

2.Martyna Zuzanna – 2pkt

3.Skorna Julia – 0pkt

– waga 60kg –

1.Szycko Oliwia SP 4 Słupsk – 2pkt

Wyniki chłopców:

– waga 24kg –

1.Wiśniewski Marcel SP STO Słupsk – 3pkt

2.Cieślewski Marcin SP 2 Bytów – 0pkt

– waga 25kg –

1.Paczkowski Szymon SP 5 Bytów – 4pkt

2.Milewski Michał SP 4 Słupsk – 2pkt

3.Kwapis Borys – 0pkt

– waga 28kg –

1.Tsyhanov Milan SP 2 Bytów – 4pkt

2.Chrapek Gabryś SP Kobylnica – 2pkt

3.Wrześniak Maciej SP Kończewo – 0pkt

– waga 31kg –

1.Urbaniak Kacper SP 1 Słupsk – 4pkt

2.Jaworski Adam SP Siemianice – 2pkt

3.Bielawa Wojtek SP Siemianice – 0pkt

– waga 34kg –

1.Jędrzejczak Kamil – SP 4 Słupsk – 4pkt

2.Dwulit Jan SP Smołdzino – 2pkt

3.Kreft Nikodem SP2 Bytów -0pkt

– waga 35kg –

1.Kurek Michał SP 3 Słupsk – 3pkt

2.Jach Maksymilian SP 11 Słupsk – 0pkt

– waga 38kg –

1.Olejniczak Hubert SP 6 Słupsk – 3pkt

2.Treder Żygowski Grzegorz SP 2 Bytów – 0pkt

– waga 39kg –

1.Pacewicz Kuba SP Kobylnica – 5pkt

2.Cyrganowicz Dawid SP 2 Słupsk – 3pkt

3.Marciniak Szymon SP 5 Słupsk – 2pkt

4.Paczkowski Witold SP 2 Bytów – 0pkt

– waga 42kg –

1.Moszczyński Mateusz SP 10 Słupsk 3pkt

2.Polzenius Igor SP 2 Bytów – 0pkt

– waga 46kg –

1.Przyborek Aleksander SP Kończewo – 3pkt

2.Sośniak Tymon SP 5 – 0pkt

– waga 51kg –

1.Harbaczonek Bartek SP Pomysk Wielki – 5pkt

2.Woś Mateusz SP Siemianice – 3pkt

3.Śledź Klaudiusz SP 10 Słupsk -2pkt

4.Chomicz Maciej SP 1 Słupsk – 0pkt

– waga 60kg –

1.Jerszyński Maciek SP 8 Słupsk – 4pkt

2.Żuk Antek SP 10 Słupsk – 2pkt

3.Pilawka Tomek SP Kobylnica – 0pkt

– waga 63kg –

1.Jakubiniec Adrian SP 2 Słupsk – 4pkt

2.Bielawa Łukasz SP Siemianice – 2pkt

3.Kulwas Olgierd PK 0pkt

– waga 65kg –

1.KirzewskiJan SP 2 Bytów – 3pkt

2.Klimek Nataniel SP Katolickie – 0pkt

– waga 70kg –

1.Heron Szymon SP 5 Bytów – 3pkt

2.Kiwka Mateusz SP 9 Słupsk – 0pkt

– waga + 70kg –

1.Labuda Natan SP 1 Słupsk – 2pkt

Drużynowo : ( punktacja wspólna dla dziewcząt i chłopców ).

I miejsce SP 5 Bytów – 11pkt

II SP Kobylnica – 10pkt

III SP 10 – 9pkt

SP Pomysk Wielki – 9pkt

IV SP 5 Bytów – 7pkt

SP – Siemianice – 7pkt

SP Kończewo – 7pkt

SP – 2 Słupsk – 7pkt

V SP 4 Słupsk – 6pkt

SP Smołdzino – 6pkt

SP 1 Słupsk- 6pkt

SP 8 Słupsk – 6pkt

VI SP STO Słupsk – 3pkt

SP 3 Słupsk –3pkt

SP 6 Słupsk – 3pkt

VII SP Wrzeście – 2pkt.

SP 5 Słupsk – 2pkt

VIII SP Łupawa – 0pkt

SP Katolickie Słupsk – 0pkt

SP 11 Słupsk – 0pkt

Drużynowo po czterech Rzutach Słupskiej Szkolnej Ligi Judo ( punktacja wspólna dla dziewcząt i chłopców ).

I miejsce SP Siemianice – 49pkt

II SP 2 Bytów – 47pkt

III SP Kobylnica – 41pkt

IV SP Kończewo – 35pkt

V SP 10 Słupsk – 31pkt

SP Pomysk Wielki – 31pkt

VI SP 4 Słupsk – 25pkt

VII SP 5 Bytów – 24pkt

VIII SP – 2 Słupsk 23pkt

IX SP 1 Słupsk – 18pkt

X SP 6 Słupsk – 12pkt

XI SP 8 Słupsk- 11pkt

XII SP STO Słupsk – 9pkt

XIII SP Smołdzino – 8pkt

XIV SP 7 Słupsk – 7pkt

SP 5 Słupsk – 7pkt

SP Katolickie Słupsk – 7pkt

XV SP 3 Słupsk – 6pkt

XVI SP Słonowice – 5pkt

XVII SP 9 Słupsk – 3pkt

SP Tuchomie – 3pkt

XVIII SP Dębnica Kaszubska – 2pkt

SP Wrzeście – 2pkt

XIX SP Boży Tuchom – 0pkt

SP Łupawa – 0pkt

Autor zdjęć Tomasz Kuźmiński.

(AOK)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj