Terytorialsi ze Słupska wręczyli „Paczki Bożonarodzeniowe”

0
250

W trudnym czasie epidemii żołnierze 7 Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. kpt. mar. Adama Dedio na co dzień wspierają osoby starsze, dla których okres ten jest wyjątkowo ciężki.

Sytuacja w której żyjemy często zmusza nas do izolacji i osamotnienia. Taki stan może być szczególnie uciążliwy dla seniorów, zwłaszcza w okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, które w naszym kraju mają szczególnie rodzinny charakter. Terytrialsi z 73 blp w Słupsku wspólnie ze Związkiem Narodowych Sił Zbrojnych wręczyli kombatantom „Paczki Bożonarodzeniowe” w ramach realizacji akcji Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Pandemia koronawirusa wszystkich nas uczy jak ważne jest docenianie drobnostek, wspólnych chwil i czynności, które do tej pory wydawały nam się prowizoryczne, więc często odkładaliśmy je na bok. Świadectwo pamięci o kombatantach jest zatem nie tylko wyrazem troski o nich,  ale również dowodem wdzięczności i swoistym hołdem za ich oddanie Ojczyźnie. Pamiętajmy o naszych bohaterach, bo niestety co raz już ich mniej wśród nas.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj