Zobacz, co usteckie placówki przygotowały na zimowe ferie

0
318

Serdecznie zapraszamy do spędzania aktywnie zimowych w ferii w usteckich placówkach, które przygotowały dla młodzieży szereg zabaw i imprez.

Biblioteka Miejska zachęca między innymi do wzięcia udziału w zabawie pn. KOSMO-LEGO – online. W zabawie będzie można odkrywać tajemnice planetarium czy też zbudować z klocków swój kosmos. Będzie także codzienna porcja zagadek, kalamburów i wyzwań związanych z tematyką gier planszowych, karcianych, komputerowych i konsolowych, z wykorzystaniem narzędzi dostępnych online, np. kahoot.com lub genially.com itp.

Dom Kultury zaprasza do udziału w zabawie pn. „Feryjni tropiciele”. Zadania, do wykonania na terenie miasta, zamieszczane będą codziennie o godz. 12.00 na FB Domu Kultury. Dodatkowo można wziąć udział w zajęciach związanych z grą na gitarze, perkusji czy pianinie.

Natomiast Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku – Centrum Aktywności Twórczej w Ustce zaprasza na „Ferie ze sztuką”. Proponuje cykl wirtualnych propozycji warsztatowych do samodzielnego wykorzystania w domu, w postaci publikowanych filmów instruktażowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj